Ruka a její klouby odhalí každého!

Mocná řeč těla

Určitě znáte osvědčenou metodu rozpoznání typu osobnosti podle stisku ruky. Umíte však rozpoznat, jaké má vlastnosti a charakter, když vám ruku nepodá?

Provedeme vás jednoduchým rychlokurzem, po jehož absolvování zjistíte, jak snadné je někdy rozpoznat, s kým máte tu čest, a to v dobrém i zlém. Svůj zrak musíte vždy upřít ke kloubům ruky, ty prozradí více, než si myslíte. Pravidla však neplatí pro děti, kterým se osobnost teprve utváří. Původně rovná linka se u řady dospívajících lidí ještě zvýrazní a nejvyšším bodem se tak stane kloub za prostředníčkem. To se považuje za naprosto normální jev. My se nyní zaměříme na ty, které se odlišují.

Vystouplé klouby

Klouby, které jsou vyšší než u ostatních lidí, napovídají, že jsou dotyční přemýšliví, velmi uvážliví, tudíž i nerozhodní.

Mají sklon k hledání duchovních hodnot. Pozor, velmi snadno poznají, když jim lžete, jsou totiž velice dobrými analytiky, ale neumějí dobře plánovat, v tom jim je trochu na škodu zvýšená opatrnost. Milují řád a pravidla a jejich dodržování je pro ně osobní ctí. Dané slovo považují za nezrušitelné.

Varovný prostředník

Výrazně vystouplý kloub pouze za prostředníkem prozrazuje, že jde o člověka, který má velice slabou vůli, málo na sobě pracuje a z neúspěchu často obviňuje druhé. Ve vztazích je nestálý a navíc náladový.

Nevýrazné klouby

Linka nevýrazných kloubů, která je téměř rovná, bývá charakteristická pro lidi, kteří se rychle rozhodují, ale jejich rychlost je na úkor kvality. Jsou spíše takoví střelci, kteří chtějí mít vše rychle z krku. Ve společnosti bývají velmi oblíbení, jsou zábavní a mají smysl pro humor. I když odmítají dospět, jsou hloubaví, a to je důvod, proč se zdráhají přebírat odpovědnost. Jsou nesmírně charizmatičtí.

Stav kloubů

Dobrá ohebnost nasvědčuje, že jde o člověka, který dokáže trvale zachovávat stabilní vnitřní prostředí. Jsou- -li však nepravidelné a pokožka je nevzhledná, poškozená záděrami a nejrůznějším zajizvením, můžeme si být jisti, že jde o člověka poněkud výbušného, který dříve ránu dá, než se zamyslí. Jde o těžko zvladatelné jedince. Je nutné je usměrňovat a smysluplně vést, jinak se mohou stát nebezpečnými sobě i svému okolí.

I prsty mnohé napoví

Dlouhé svědčí o lásce k detailům, trpělivosti a analytických schopnostech. Majitel krátkých prstů bývá obvykle v obraze, na detaily ale příliš nedbá. Tlusté a masité prsty mívají lidé se sklonem k luxusu a požitkářství, kdo má tenké prsty, bývá náchylný k odcizení se blízkým i světu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden