Řvali na ni před domem

Na dramata spojená s výkonem povolání si půvabná rusovláska už pomalu zvyká. Ne všechno jde ale snadno. Například svléknout se před kolegou a udělat svíčku je pro silné povahy.

Herci, ti se mají, říkají si občas lidé se závistivým povzdechem. Těch peněz! A hřejí se na výsluní popularity, když je zastaví policisté, odpustí jim pokutu a ještě jim s přátelským úsměvem zasalutují…

Ale není všechno zlato, co se třpytí. Vyprávět by o tom mohla Denisa Nesvačilová, která je ráda, že se z „výhod“ své profese zatím ještě nezbláznila.

Představte si, že pospícháte z práce domů, těšíte se dejme tomu na horkou koupel, dobrou večeři a usínání s knihou, když tu spatříte před vlastním domem rozzuřeného chlapa, který strašně křičí. Bohužel na vás. Všude kolem se otevírají okna a vykukují zděšení sousedé. „Jeden pán na mě řval před barákem,“ svěřila se zrzka.

Bylo to kvůli Slunečné, v níž Denisa představuje Karolínu, která se zamilovala do hlavního hrdiny. Jenže ten miluje jinou, Týnu Popelkovou, a diváci této ústřední dvojici drží palce. Asi proto onoho křičícího pána vykolejilo, že chce Denisa takovou lásku pokazit, a počkal si na ni před domem.

Proč mu natolik splývala realita s televizním seriálem, na to by musel odpovědět jeho psychiatr. Křikloun není sám, koho zasáhlo, že se zrzka v seriálu uchází o milionáře Janka. „Diváci mi kvůli tomu psali hrozné věci a nejspíš ještě budou psát,“ říká herečka.

Nejhorší scéna

Nejhorší, co ji potkalo, bylo natáčení filmu Přes prsty, kde hraje plážovou volejbalistku. Byla pořád v plavkách. Přišlo i větší utrpení: milostná scéna s Vojtou Dykem (35). „Byla jsem úplně, ale úplně nahá a dělala jsem svíčku. A on to měl hezky nasvícený a všechno to viděl.

I když jsem ho prosila, aby si to v hlavě nějak rozmazal, podíval se na všechno a ještě to okomentoval. To byla moje nejhorší milostná scéna za dosavadní kariéru,“ říká Denisa. „Takových milostných scén podle mě moc hereček netočilo.“

reklama
reklama

Komentáře