Rychle změnil názor

Rozhodl se změnit názor. Kvůli čemu? Zdeněk Pohlreich (62) se kdysi zařekl, že do českých restaurací už nikdy jako kuchařký guru a rádce nevkročí. Jeho pořad, který kdysi na jedné z českých soukromých televizí měl, skončil.Známý šéfkuchař se rozhodl s kariérou celebrity skoncovat a věnovat se vlastním podnikům.

Pravda, či lež?

Jeho nový pořad sice bude mít jiný název a bude v trochu jiném televizním formátu, ale princip zřejmě zůstane dost podobný.

A dokonce se bude vysílat i na stejné televizní stanici. Skutečný důvod svého rozhodnutí však neobjasnil, a tak se pochopitelně začalo spekulovat o tom, zdali mu náhodou nedocházejí peníze. Sice vlastní úspěšnou pražskou restauraci, ale dnes už každý ví, že plná restaurace není zárukou úspěchu.

Neustále se zvyšující ceny za nájem, personál i suroviny nepřidají na úspěchu žádnému podniku, a to ani tomu, který vlastní Zdeněk Pohlreich. Je tohle skutečný důvod, proč se rozhodl jít znovu do televize? Zlí jazykové tvrdí, že stejně už nedosáhne takového úspěchu jako dříve.
Pokud by neměl sledovanost, může se s dalšími pořady rozloučit.

reklama
reklama

Komentáře