S depresemi přišla Marcela Holanová k psychiatrovi na poslední chvíli!

Ty nejčernější myšlenky jí v pravou chvíli vymluvila slavná kolegyně.

Zpěvačka Marcela Holanová (70) si prožila největší období slávy v 80. letech. Na její duševní pohodě se pak podepsala zrada manžela a následný rozvod. Byly chvíle, kdy na tom byla opravdu špatně.

Někteří umělci si prožijí hodně rychlou cestu ke slávě, jiní si vše musí pomalu odpracovat. Marcela Holanová (70) patřila do té druhé skupiny.

Ačkoliv o tom, že se stane zpěvačkou, byla přesvědčená už jako dívka školou povinná, musela čekat dlouho na vhodnou příležitost. Zkoušela to nejprve na amatérské scéně. Potom potkala muže, který změnil její život, nejprve hlavně po osobní rovině.

Slávu přineslo Ráno

Oním mužem byl Karel Šíp (76), zakladatel skupiny Faraon. Marcela se přišla ucházet o místo zpěvačky ve skupině. Bylo to v době, kdy už ji Karel opustil, ale na zkoušky se přišel podívat. Ze strany Marcely okamžitě přeskočila

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden