Můj čas na kafíčko

S druhým manželem vydržela Květa Fialová díky jeho zdrženlivosti!

Můj čas na kafíčko

Ošklivý zážitek z doby dospívání předurčil její další vztah k mužům.

Patřila k nejlepším a nejoblíbenějším českým herečkám. Měla milou a laskavou povahu. O tu Květu Fialovou (†88) nepřipravilo ani trauma, které prodělala hned při svém startu do života.

Druhá světová válka poznamenala životy miliónů lidí. Patřila k nim i Květa Fialová (†88). První bolestnou zkušenost udělala, když se musela na začátku války s rodiči přestěhovat ze Slovenska, které bylo fašistickým spojencem. Rodině byl zabaven všechen majetek. Ztráta domova byla smutná, mnohem brutálnější zážitek ale Květu čekal na konci války.

Herectví bylo jasnou volbou

V pouhých čtrnácti letech potkalo budoucí skvělou herečku něco, co si nepřeje zažít žádná žena. Stala se obětí krutého znásilnění. Pachateli byli dva vojáci Rudé armády. Ačkoliv byl tento zločin ihned potrestán a násilníci zastřeleni před jejíma očima, navždy to

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden