S exmanželem vede krutou válku?

Pár týdnů poté, co potvrdila rozvod, se už stačila pochlubit novým přítelem. GABRIELE KOUKALOVÉ (31) však kazí radost obrovská kritika, která se snesla na její hlavu.

Touží být slavná za každou cenu? Gabriela Koukalová (31) se před pár dny pochlubila na sociálních sítích novou známostí. Víc než to však média zajímalo, jak a kde s milencem bydlí a proč nežije v luxusu. To novou moderátorku a bývalou biatlonistku dost zklamalo.

Její pokusy o to, stát se slavnou, většinou končí dost nešťastně. Naposledy si proti sobě poštvala celý biatlonový svět. Nyní to vypadá, že má nakročeno k tomu, aby si proti sobě poštvala nejenom velkou část svých kolegů a fanoušků, ale především bývalého manžela Petra Koukala (35).

Skončí nakonec na ulici, bez peněz a úplně sama? Z naivní blondýnky se stává silná a nebojácná žena, která je v touze po kariéře a slávě schopná naprosto čehokoli. Bohužel se však vydala

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden