S Forejtem to začíná skřípat!

Po svatbě prý touží, ale zatím je to jenom sen, který jí Forejt možná nedokáže splnit…

Malovala si prý, že nedávný výlet do New Yorku jsou předčasné líbánky. Eva Burešová (39) ze seriálu ZOO se však pořádně přepočítala.

Přemysl Forejt (36) se opět nevyslovil a znovu prohloubil spekulace o krizi jejich vztahu. To vzápětí v podstatě přiznala i sama herečka. „Máme to nahoru a dolů,“ prohlásila.

Nic tedy podle všeho není zalité sluncem. Prý se vztah nešťastně vyvíjí už od narození jejich syna Tristana (1). Nebylo by to přitom poprvé, kdy by vytoužené miminko všechno změnilo.

Jejich vztah působil jako pohádka, nyní je to možná spíše drama.

Pro Burešovou je to asi dost kruté. Vždyť hudebník Michael Krásný (39) ji před lety opustil brzy po narození syna Nathaniela (6) a zmizel dělat kariéru.

Noční můra se teď může opakovat. S tím rozdílem, že Forejt má své podnikání o něco blíž. To ale zřejmě nehraje příliš roli. Tím spíš, že se povídá, že Forejt v poslední době tráví hodně času se svou bývalou partnerkou a jejich dcerou Stellou (9).

Pokud jsou spekulace o jeho záletech pravda, pro herečku to musí být obrovský nápor, není divu, že má nervy na pochodu. Rozchod může být jen otázka času.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden