S jedním mužem mít dítě Dara Rolins nechtěla, s dalším ale hned přišla do jiného stavu!

„Já s muži nehraju žádné hry. Já to úplně nesnáším, na to už jsem moc velká, dospělá. A úplně nesnáším, když to takhle zkouší chlapi na mě.“

Pocity slávy zažila Dara Rolins (48) už v dětství, kdy zaujala publikum nejen v Československu, ale i u našich západoněmeckých sousedů. V dospělosti se změnila z křehké holčičky na nekonvenční ženu. Jen ty vztahy jí nikdy tak moc nešly.

Původní příjmení měla Dara Rolins (48) úplně jiné. Byla to trochu zamotaná historie, související s jejím dědečkem. Ten byl nemanželským synem jistého váženého rodu, ovšem na veřejnosti se o tom moc nemluvilo.

Jako malý chlapec byl dědeček svěřen do rodiny Gambošových a tak se i následně jmenoval jeho syn, tedy otec Dary. V rodném listu proto měla napsáno, že je Darina Gambošová. Až ve chvíli, kdy dědeček umíral, zatoužil zpátky po rodovém jménu.

Rozhodla se už jako předškolačka

Gambošová, to znělo každému trochu romsky, takže si hodně lidí prý později myslelo, že zpěvačce proudí v žilách krev právě tohoto etnika. Ta to ale popírala a odkazovala spíše na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře