S kým prchla do Afriky?

Často říká, že mužské náruči se rozhodně nebrání, takže?

Má padla! Natáčení deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas už definitivně skončilo, a Denisa Nesvačilová (30) neváhala a okamžitě toho využila.

Sbalila kufry, nasedla na letadlo a vyrazila směr moře, pláž a slunce. „Po těch měsících masakru je tohle fakt zasloužený. Těžce vydřený!“ napsala k fotografii z písečné pláže, kterou se pochlubila fanouškům na internetu. Je vidět, že zábavná show plná kostýmů a pěveckých i tanečních výkonů dala herečce pořádně zabrat.

Důvody, proč se s Melíškem rozešli, herečka nikdy neprozradila.

Tak sama

Jako cíl zaslouženého odpočinku si zvolila Afriku. Zda ale na cestu do exotiky vyrazila sama nebo s sebou měla nějaký milý, ideálně pánský, doprovod, se zatím zdá být záhadou. Pokud s ní někdo takový skutečně byl, byl tajemnější než paní Columbová ze slavné detektivky. Tu totiž také nikdy nikdo neviděl.

Podle fotografií a videí, jimiž Denisa hojně zásobovala sociální sítě, to vypadalo tak, že je v Africe dočista sama. Kuráž a dobrodružný duch se temperamentní herečce přinejmenším vytknout nedá, k neuvěření ovšem je, že by po jejím boku skutečně stále nebyl žádný muž, jenž by jí na dovolené dělal garde.

Čas s muži

Od roku 2020, kdy ukončila tříletý vztah s muzikantem Janem Melíškem (35), se zdá, že na žádnou vážnou známost zatím nenarazila. Nebo minimálně ne na takovou, s níž by se chtěla pochlubit všem, což také nevyznívá jako dobra zpráva.

Kolem zrzavé krásky se stále motají nějací muži, o tom není pochyb. Sama totiž přiznává, že právě s muži tráví čas ráda. „Mně je s chlapy prostě dobře,“ nechala se slyšet s tím, že má hodně přátel právě mezi pány. Jen kdyby se mezi nimi našel ten jediný… Nebo se už nějaký takový snad objevil a jen se herečce, řekněme, „nevešel do záběru“?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden