S kým vede Jiřina Bohdalová válku?

Nemusí se s Janžurovou?

S tak ráznou povahou člověk nemůže mít jen přátele, kteří jej obklopují. I o Jiřině Bohdalové se tvrdí, že má s některými lidmi spory. Kdo to je a co si udělali?

O Bohdalové se tvrdí, že umí své okolí pěkně sekýrovat a sama herečka to nikomu ani moc nevymlouvá. Kdysi přiznala, že to má po mamince, která byla tak trochu generál. Když byla Bohdalová kdysi v pořadu JANA KRAUSE (62), rozmluvila se o tom, jak neváhá dirigovat všechny bez ohledu na to, zda to jsou blízcí nebo ne.

Když jí jednou přišli řemeslníci smontovat kuchyň, ještě jim vynadala, že díky tomu, že jí pomáhají, nemůže nic najít. Sama si z toho ale dělá legraci, na své chalupě má prý i ceduli s nápisem Pozor, cholerik! Bohdalová stejně tak sekýruje ale i rodinu.

Když se Kraus nenápadně zeptal, jestli Jiřina komanduje i dceru SIMONU (61), odpověděla s jiskřičkami v očích: „Taky.“ A než se stačil zeptat na vnuky, přiznala: „Taky.“ Jsou ale i lidé, u kterých byste nečekali, že se s Bohdalovou zrovna nemusejí.

Co si udělaly s Janžurkou?

Zatímco s jednou kolegyní ze Světáků JIŘINOU JIRÁSKOVOU (†81) byly velké kamarádky, s IVOU JANŽUROVOU (74) si Bohdalová už tak společnou řeč nenašla. Samozřejmě se hned spekulovalo, jestli si ty dvě dámy něco neudělaly, to ale Janžurová sama vyvrátila.

„Nemáme žádné rozepře, nikdy jsme neměly, nikdy jsme si nevjely do vlasů. Ale jsme každá povahově jiná,“ prozradila Janžurová. Té prý ani nevadí, když si je lidé občas pletou. „Nedávno jsem vyjížděla z garáží Národního divadla a tam seděli u baru moji kolegové a volali na mě.

Já jsem měla otevřené okénko a slyšela, jak ten jeden povídá: Ty vole, to nebyla Bohdalka,“ přidala k dobru Janžurová. Obě herečky také spojuje scéna prestižního vinohradského divadla. Ale nepotkaly se tam.

„Ona přišla do vinohradského divadla o něco později než já. Do kamarádství to nebylo. Ona byla jiný typ než na kamarádku. Ale je strašně zábavná,“ dodala Janžurová.

Ztvárnily dvě prostopášné ženy ve Světácích, v civilu se ale extra nekamarádí.

Nenávist hereček?

Zatímco s Janžurovou se Bohdalová sice extra nevídá, ale nemá problém s ní prohodit několik slov,  u jiné kolegyně se dokonce mluví i o nenávisti.

MIRIAM KANTORKOVÁ (81) má blízko Bohdalové chalupu, ale že by se tyto dvě dámy navštívily a pozvaly se na kafíčko? To ani náhodou. Co si udělaly? Jednou k setkání prý došlo. „To už je drahně let. Byla ale u mě zrovna sestra, která přijela ze Švédska.

Logicky jsem se tedy věnovala víc jí,“ promluvila Bohdalová. Že by se právě proto Kantorková urazila? Je to totiž právě ona, kdo na podobné otázky odpovídá uštěpačně. „Nevídáme se, nenavštěvujeme a nechci o ní vůbec mluvit,“ šokovala Kantorková.

Její reakce Bohdalovou ale překvapuje. „Vůbec si nejsem vědoma, že by na mě měla zlost. Nikdy jsem jí neublížila, a pokud má ten pocit, může mi přece zavolat a můžeme si to vyříkat,“ uzavřela vše Jiřina.

Sama tvrdí, že si na chalupu jezdí odpočinout, a ne se bavit o práci. Možná i proto, že obě dámy nenašly jinak společnou řeč, se nevyhledávají.

Mají chalupy jen pár metrů od sebe, přesto se nenavštěvují.

Zeť má u ní stopku?

Nedávno se vyrojila kauza ohledně herce z Ulice PAVLA SKŘÍPALA (60). Právě on je otcem mladšího z vnuků Bohdalové. Se Stašovou žil v 90. letech, a když měli dítě, každý čekal, že se i vezmou. Jenže Pavel byl ženatý. Spekuluje se proto, že mu Bohdalová nemůže přijít na jméno, protože on sám měl říci, že se rozhodně rozvádět nebude.

Sdělit tohle rázné Bohdalové do očí? Ani se nedivíme, že se tvrdí, že u ní má Pavel utrum. „Jiřinka nezapomíná,“ dodává člověk, který s historkou přišel.

Pavel Skřípal má s dcerou Bohdalové Simonou dítě. Vzít si ji nechtěl, a tak prý nesmí Jiřince na oči.

Kamarádka na život a na smrt

Jiřiny si vážila spousta kolegů, málokdo se ale odvážil Bohdalové zastat v době, která byla nejistá. Bodrá HELENA RŮŽIČKOVÁ (†67) s něčím takovým rozhodně problém neměla. Tvrdí se, že jí Bohdalka dokonce zachránila manželství! Objevily se spolu například ve filmu Vražda Ing. Čerta. Růžičková tam tehdy jako kartářka radila Bohdalové s nezbedným mužem, v reálu to ale byla právě Jiřina, která prý Růžičkové zachránila vztah. Helena totiž byla kdysi rozhádána se svým partnerem JIRKOU (†71) a právě Jiřina pomohla stmelit tento pár dohromady.

Vztah jim nakonec posvětila i tím, že byla na svatbě za svědka. A Růžičková si své kolegyně nesmírně vážila. Když se před ní někdo opovážil pochybovat o talentu  Bohdalové, Růžičková se do něj opřela, že můžeme být rádi, že ji máme, že v Hollywoodu by byla za hvězdu. Škoda že si toho společného času nemohly obě dámy užít více.

Jiřina Růžičková prý na Bohdalovou nedala dopustit a bránila ji jako lvice.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden