S manželem si užívají klidu

Když se před časem saxofonista Felix Slováček (78) znovu po letech vrátil ke své manželce Dádě Patrasové (65), málokdo věřil, že jim to může vyjít. Jenže pravý opak je pravdou.

Vypadá moc spokojeně

Zpěvačka si pochvaluje přítomnost muže svého života a po jeho boku vypadá čím dál lépe. Před pár dny se dokonce svým příznivcům opět připomněla na sociálních sítích a z nasdílené fotky bylo jasně znát, že prožívá povedené životní období. Jako kdyby omládla minimálně o dvacet let.

Užili si společnou dovolenou

Možná je to i díky tomu, že nedávno strávili s manželem romantickou dovolenou na Kanárských ostrovech, kterou si velmi užili. Nejenom že si odpočinuli, ale navíc měli zase po nějaké době čas jen sami pro sebe, což je v každém vztahu velmi důležité.

Doufejme, že už je tak snad dramatu okolo hudebníkovy milenky Lucie Gelemové (39) definitivní konec a Felix Slováček si opravdu uvědomil, že to pravé štěstí nemá v ní, nýbrž ve své manželce, která vždy potají doufala, že se jejich vztah opět obnoví, což se nakonec trochu překvapivě splnilo. A to je moc dobře.

Děti je moc podporují

A radost z toho mají především jejich společné děti Anna Slováčková (26) a Felix Slováček mladší (38), ale vlastně i fanoušci, které už neustálé roztržky mezi Slováčkem a Gelemovou přestávaly bavit. Tak snad to slavnému páru bude klapat co možná nejdéle. Především Dáda by si to určitě zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden