S manželem už nepočítá?!

Rozchodů slavných párů nebezpečně přibývá, je tohle manželství další, které čeká konec?

Hvězda seriálu Co ste hasiči buduje již druhou chalupu. Nelze vyloučit, že manžela Tomáše Matonohu (52) nekonečné přívaly energie jeho ženy již silně zmáhají.

Šeptá se, že v poslední době dává sem tam najevo, že by nesmírně rád uvítal alespoň trošku klidu. Jenomže Lucie Benešová (49), matka čtyř dětí, a nyní už dokonce i babička, bohužel neumí odpočívat.

Stačí připomenout, že už jednu chalupu v Jizerských horách koupila a zrekonstruovala, a nyní jen kousek od ní postavila další. Připadá vám to normální? Jejímu manželovi údajně nikoli.

Sám je vytíženým hercem, bavičem, v poslední době i muzikantem, a nezapomínejme, že i tátou čtyř dětí. Nechce se mu zřejmě „relaxovat“ na stavbách, kterých z nějakého důvodu stále přibývá.

Možná proto tam své ženě vůbec nepomáhá a ona je na všechno sama. Ačkoli vzhledem k tomu, že se už dlouho hovoří o tom, že to páru neklape, je možné, že si herečka buduje vlastní útočiště, kde bude mít prostor jen pro sebe.

Už jen vzhledem k tomu, že chalupa dostala jméno Beneška se zdá být jasné, že v tomto hnízdečku se s Matonohou nepočítá. A možná, že nejen tady...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden