Můj kousek štěstí

S milencem Lutovské se to komplikuje?

Pro nového přítele je to zásadní zkouška.

Už více než rok se táhne rozvodové řízení moderátorky Ivety Lutovské (40) a Jaroslava Víta (46). Podnikatel jí měl být nevěrný s půvabnou Dominikou Kratinovou (30), dcerou herce Vladimíra Kratiny (71).

A moderátorka se své noční můry asi jen tak nezbaví. S bývalým mužem se prý totiž nejsou schopni domluvit ani na základních věcech.

Nebýt jejich dětí Anety (9) a Matěje (2), bylo by to asi ještě horší a je možné, že by prali špinavé prádlo na veřejnosti. Takhle se alespoň drží v nějakých mantinelech.

Ani Vít, stejně jako jeho nový sok, nemá rád publicitu.

Někdo si může říkat, proč Lutovské nepomůže její nový přítel. Tím má být jistý pan Vojtěch, vdovec, otec kamaráda její dcery. Jinak je ale tajemný, moderátorka o něm nemluví, je jasné, že chce být stranou médií.

Což ale přece neznamená, že by jí nemohl podat pomocnou ruku. Tedy v případě, že by mezi nimi všechno fungovalo. A tak to podle všeho, bohužel pro moderátorku, není.

Povídá se, že její nový muž příliš nezvládá „nebezpečí“ publicity. Nedivili bychom se, kdyby se jejich vztah opravdu zasekl na „mrtvém bodě“. Lutovská by si alespoň kousek štěstí zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden