Moje šťastná hvězda

S milencem to je vážné

Kolem jejího vztahu s rockerem Josefem Holomáčem (62) je sice řada nejasností, jedno ale jisté. Veronika Žilková (61) je po boku nové lásky jako vyměněná.


Na stále ještě manžela Martina Stropnického (65) si ani nevzpomene a užívá si všech krás zamilovanosti. A co víc? Už se zná téměř se všemi příbuznými svého vyvoleného! Vypadá to tedy, že je to mezi nimi skutečně vážné a nedokáže ji rozhodit ani blížící se soud ohledně střídavé péče.


Narozeniny ve velkém stylu


Před pár dny oslavila herečka, kterou jsme naposledy mohli vidět v seriálu Jitřní záře a nově v projektu televize Prima Dobré zprávy, 61. narozeniny. Ale místo toho, aby se pochlubila snímkem své rodiny, všechny překvapila hromadnou fotografií s rodinou svého partnera.


Do hudebníka je zamilovaná až po uši.

A zdá se, že si všichni padli do noty. Ostatně při pohledu na její Instagram snad ani na žádné jiné obrázky nenarazíte. Je zkrátka vidět, že je herečka momentálně šťastná.

Tím ale poslala jasný vzkaz partnerově manželce Martině (47), která sice řekla, že už o něho nebude bojovat, rozvod prý ale tak hladký nebude.

Nechce o něm ani slyšet

Na druhou stranu je ale znát, že Stropnický jí přece jen trochu leží v žaludku. Začalo se o něm totiž mluvit jako o možném kandidátovi na budoucího prezidenta, což ji poněkud zvedlo ze židle.

„Asi jste zapomněli, že manžel požádal o rozvod, opustil rodinu a jsme v rozvodovém řízení,“ sdělila rozhořčeně novinářům. Nu, uvidíme, jak to dopadne. Jen aby se v tom zase nezačala plácat a nedostala od nového milého košem…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden