S mužem svého života prožila krásné i tragické chvíle

Herečka Jana Boušková (65) svatbu ke svému štěstí dlouho nepotřebovala. Pak ale měla vážnou nehodu, při které utrpěla těžké zranění. To ji donutilo požádat Václava Vydru (63) o ruku.

Skvělá herečka Jana Boušková (65) žije už přes třicet pět let se svým kolegou Vydrou (63). Přesto se až v roce 2006 po vážné nehodě rozhodla, že by bylo dobré jejich vztah zpečetit. „Pořád tvrdím, že mám Vaška za odměnu,“ říká dnes Boušková a dodává, že Václav její život doslova rozzářil.

Než ale do života Jany a jejího malého synka vstoupil právě Vydra, musela si tato výjimečná herečka prožít mnoho krušných chvil. Příznivci Bouškové už možná zapomněli, že Jana měla ještě starší sestru Evu Bouškovou (†53), se kterou si vždy velmi rozuměla. Možná i proto, že se měly

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden