S největší láskou svého života se Petr Spálený tajně scházel šest let!

Ženu, se kterou už zůstal napořád, našel oblíbený interpret až na druhý pokus.

Zpěvák Petr Spálený (78) patří do skupiny legend, které nás provázejí už od šedesátých let. V osobním životě vyměnil jednu ženu za druhou, v tom profesním ho málem odrovnaly kruté bolesti!

Hudební geny zdědil Petr Spálený (78) po svém otci. Ten byl nadaným klavíristou, doplatil ale bohužel na druhou světovou válku. Byl uvězněn v koncentračním táboře, takže se o Petra a jeho bratra, který se jmenuje Jan (79) po tatínkovi, starala jen matka.

Otec byl pak podruhé uvězněn ještě i po válce; zmíněný koncentrační tábor totiž osvobodili Britové a on byl novým režimem považován za britského špióna. Z vězení se po mnoha letech dostal až při amnestii v roce 1960. Musel povinně nastoupit na práci do mrazíren, a krátce poté tragicky

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden