S nevěrou si Helena Růžičková hlavu nelámala a s jinými muži si ráda užívala

Svému manželovi Jiřímu sice občas zahýbala, byl pro ni ale největší láskou a po jeho odchodu už pro ni život i práce ztratily smysl. Přežila ho jen o pár měsíců.

Když tatínek HELENY RŮŽIČKOVÉ (†67) sloužil v Africe v cizinecké legii, domorodý šaman mu předpověděl, že se mu narodí dcera umělkyně. A jeho věštba se splnila naprosto dokonale…

Když odešla Helena Růžičková (†67) před devatenácti lety do hereckého nebe, nad její rakví se nevyhnul emocím nejen režisér Zdeněk Troška (69), ale i prezident Václav Klaus (81). Ten vystihl to, co cítili mnozí diváci, když prohlásil, že ji všichni měli rádi a bude nám chybět.

Ostatně i ti, kteří měli k této herečce nějaké výhrady, museli uznat jedno: byla nepřehlédnutelnou osobností a její herectví zvládlo nejen komediální role, ale mnohokrát zazářila i v těch vážných.

A legendární věta její kuchařky Anny ze seriálu Vlak dětství a naděje by se mohla stát i

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden