S novou milenkou chce Zounar další dítě! Co stojí za novou láskou?

Z milostného tokání před kamerou se vyklubal opravdový vztah! Ustojí oba dva nápor okolí?

Seriálový herec Martin Zounar (49) je poslední dobou jako vyměněný! Milostné dobrodružství s kolegyní Betkou Stankovou (37) mu paradoxně zařídila jeho bývalá partnerka producentka Simona Brdičková (39). Ustojí oba nátlak okolí? A proč tak touží po společném dítěti?

Všechno prasklo při natáčení divácky oblíbeného seriálu Přístav, který bývalka Simona Brdičková (39) produkuje a kde spolu Martin Zounar (49) a Betka Stanková (37) hrají vášnivé milence. Jejich nápadné milostné vrkání a laškování před kamerami nakonec přerostlo v opravdovou lásku, kterou prozradila Martinova německá doga Limpa, když nadšeně vítala svou novou paničku u seriálových ateliérů. Říká se, že když se začne dařit, něco jiného se zákonitě pokazí! Zvládne oblíbený herec náhlý nával mihotných emocí nebo spadne zase do dluhů a utápění se v alkoholu?

Přístav

Milostné dovádění odnáší vlastním zdravím

Jak to tak vypadá, Martin Zounar je ochotný pro práci a svoji novou lásku udělat cokoliv! Třeba se nechat dokonce i zmrzačit! Nešťastný choulostivý incident se odehrál právě během natáčení seriálu Přístav. V momentě, kdy na něho totiž jeho seriálová i skutečná drahá polovička naskočila, mu pořádně ruplo v zádech. Jenže i s bolestí hrál před kamerou dál. Později se ukázalo, že následky jsou daleko horší. Vyhřezlá plotýnka mu tlačila na míchu. Jeho stav se tak zhoršil, že musel být převezen do nemocnice na jednotku intenzivní péče, protože přestal cítit jednu nohu. Proč takhle riskuje? Chce snad svojí čerstvé milence dokázat, že není žádné ořezávátko a jen tak ho něco neskolí? Jak tohle skončí!

Nevrátí se mu problémy s alkoholem?

Martin Zounar momentálně prožívá šťastné období. Vždycky to tak ale nebylo. Začátek nového vztahu si sice užívá, ale každá nová přítelkyně přináší i nečekané mimořádné výdaje. A nebylo by to poprvé, co by Martina Zounara skolily dluhy a zoufalství nad jejich placením. Tehdy se zpíjel do němoty a utíkal do alkoholového světa, o kterém už dnes jen vtipkuje. „Alkoholu jsem se věnoval závodně. A běhal jsem ho velmi dobře,“ vzpomíná teď už s úsměvem herec. Mohla by se krutá historie opakovat? Nemá seriálový herec strach, že by mohl opět sklouznout do kolotoče s placením směnek? Nebo už se podruhé nenechá tak snadno napálit?

Má strach, že zůstane nakonec sám

Říká se, že se herec své seriálové roli intrikánského doktora Boba Švarce z nekonečného seriálu Ordinace začíná trochu podobat i ve skutečnosti. Tomu se ale herec zuřivě brání! „S Bobem Švarcem nemám nic společného! Jsem člověk optimistický a většinu času mívám dobrou náladu,“ tvrdí o sobě. Bylo to tak vždycky? Nebo mu dobrou náladu a naději na lepší budoucnost dodává právě nový vztah? Co bude s Martinem, pokud se jeho milá Bětka rozmyslí, otočí se na podpatku a rozhodne se jít o dům dál? Nebo je všechno úplně jinak?

Chystá se společný potomek?

Jednu z největších zkoušek v podobě prvních společných vánočních svátků má hvězdná dvojice zdárně za sebou! Na první strávené Vánoce s dětmi ze svých předchozích vztahů se oba těšili, i když, jak herec přiznal, byla příprava a celkové plánování kvůli natáčení a různým představením velmi náročná! Nic ale údajně nepodcenili právě kvůli dětem, které už jsou sice větší, ale na Ježíška stále věří. Oba mají dcery ze svých předchozích vztahů. Martin má dcerku Claudii (7) a Betka malou Alžbětku (4). Rýsuje se snad nějaké překvapení v podobě jejich společného potomka? Martin hlásá do světa, že by si rozhodně dal říct! Že by si přál mít konečně kluka? A mohla by se i Betka stát konečně i jeho první a zákonnou manželkou? Protože matku své dcery si Martin nikdy nevzal? Vypadá to, že tomu naprosto nic nebrání!

Z předchozího vztahu má malou dcerku.

Dohromady je dala exmanželka!

Hercova bývalá partnerka a producentka seriálu Přístav Simona Brdičková je opravdu dobrá dohazovačka! Nejen, že si se Zounarem užila za dobu jejich společných třinácti let několik rozchodů, opětovných návratů a hercovy avantýry s alkoholem a dluhy, ale nakonec ho vehnala přímo do náruče nové ženy a jeho seriálové kolegyně. K celé situaci totiž bývalá Zounarova přítelkyně přistupuje velmi klidně a přátelsky. Dokonce mu vzkázala skrze média, ať se mu daří v lásce a osobním životě. Ví snad něco, o čem nová přítelkyně nemá ani tušení? Že by za setkáním a sblížením obou hrdliček byl promyšlený plán bývalé partnerky, aby se herec už konečně vzpamatoval z jejich rozchodu? Teprve čas ukáže, jestli Betka dokáže svého nového přítele udržet na uzdě. Ještě, že Martin Zounar dostává většinou role žárlivých záporáků, do kterých se herecké kolegyně jen tak nezakoukají. Nebo všechno vyřeší vytoužený přírůstek do rodiny?

Simona Brdičková

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden