Můj kousek štěstí

S novým rokem přišel nový muž

Složitá je chemie vztahů... To, co vás na Báře může děsit, jeho možná naopak přitahuje

Hvězda Slunečné chodí s hvězdou Ordinace v růžové zahradě. Možná jen pomíjivý románek dvou herců, ale kdoví? Třeba je to napořád...

První vánoční svátky s Láďou strávila Bára Jánová (32). A právě společné Vánoce hned ukázaly, v čem jsou oba herci rozdílní. Bára si na shánění dárků příliš nepotrpí, a když už něco náhodou kupuje, tak na poslední chvíli.

Vlastně donedávna obdarovávala jen neteře. Teď se to ale dramaticky změnilo, protože hereččin přítel Ladislav Ondřej (30) je úplně jiný. K Bářině velkému překvapení dárky svědomitě zakoupil neobvykle brzy, krásně je zabalil a přichystal pod stromeček s velkým předstihem.

Pravidlo tří vteřin

A to už o čemsi vypovídá. Pokud je Ladislav puntičkář a Barbora lehkomyslná umělkyně, nebudou to mít jednoduché, jak ostatně dokazuje i jejich spor týkající se tetování. „Ale Láďa na tetování není,“ upozorňuje Bára. Zato ona si během uplynulých dvou let pořídila hned dvanáct obrázků.

Tak třeba nad lopatkou má planetku, na krku hormon štěstí serotonin a tak dále. Zatím poslední malůvkou je raketa. „Proč raketa? Mám takové pravidlo tří vteřin, které uplatňuji pokaždé, když se mi do něčeho nechce, nebo se neumím rozhodnout. Tři, dva, jedna, jednej, nebo nech bejt!“ vysvětluje.

Dobrodružná povaha

A toto zvláštní pravidlo nesvědčí zrovna o rozvaze či opatrnosti dotyčné mladé ženy. Půvabná herečka má zkrátka dobrodružnou povahu. S Ondřejem začala chodit letos v létě, dali se dohromady během zkoušení divadelní hry.

„Tak jsme to zkoušeli, až jsme to přezkoušeli,“ směje se představitelka Sylvy Popelkové ze Slunečné. Ve hře představovali zamilovaný pár a láska jim vstoupila i do života. Zda v tom hrálo roli Bářino pravidlo tří vteřin, ví jen ona. Vztah, zdá se, zatím drží.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden