S osudovým mužem svého života se Helena Vondráčková sblížila díky fotbalu!

První manželství se snažila udržet i poté, co od ní její muž odešel!

V životě Heleny Vondráčkové (73) se vyskytlo několik mužů, kteří hráli důležitou roli. Toho posledního jí ale šťastný osud vybral až do nového tisíciletí.

Zpěvačka Helena Vondráčková oslavila letos neuvěřitelnou sedmdesátku, kterou by jí nikdo nehádal. Většinu svého života rozdávala radost svými písničkami. A už od dětství patří k optimistickým typům, takže celých těch sedmdesát let, co je na světě, prožívá radost i ona.

Proč se jí líbí Ježkovy písničky

V jednom rozhlasovém rozhovoru Helena popisovala pohodu, ve které vyrůstala. „Oba rodiče mých rodičů byli živnostníci. Jeden dědeček byl truhlář, druhý dědeček byl pekař, nejoblíbenější v chrudimském kraji. A moji rodiče byli spíše takového

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden