Moje šťastná hvězda

S partnerem to Janě Plodkové vůbec neklape?

Zdá se, že mají jiný názor na budoucnost.

Herečka JANA PLODKOVÁ (41) ze seriálu Černé vdovy se nedávno pořádně rozčílila, když musela čelit dotazům na svatbu a případné potomky.


Partner známé herečky Filip Žižka (46) sice před ní už kdysi poklekl, na veselku ale ještě nedošlo. Jana Plodková (41) a její optik absolvovali v Africe obřad, který spojil jejich životy v jeden, v České republice ale neplatí. „Svatbu nevnímáme jako nutnou potřebu,“ tvrdila tehdy.


Jejich vztah vypadá spíše jako podivná směs dobrého přátelství a respektu, ovšem bez potřebné chemie. Není se tedy vlastně čemu divit, že herečka „vypění“, když čelí otázkám na svatbu. Laxní partner jí asi v tomto ohledu moc klidu nepřidává. Přitom jsou spolu už více než deset let.


Špatně si vybrala?


Možná si dnes herečka říká, že měla raději zůstat s Václavem Neužilem (43), se kterým před časem randila. V zákulisí českého showbyznysu se totiž povídá, že Plodková nemá odpor k manželství v obecné rovině. Může to tedy být „jen“ špatným výběrem chlapa.


S Filipem Žilkou.

S jiným partnerem by to třeba fungovalo úplně jinak. Tím spíš, že jestli chce herečka někdy děti, má nejvyšší čas. Sama sice říká, že by si je moc přála, jen na to nechce jít nepřirozenou cestou.

Ve skutečnosti se ale povídá, že po nich herečka zrovna dvakrát netouží. A důvod? Prý by nerada přišla o zajímavé role, kterých má v posledních letech opravdu nespočet.

Dojde mu trpělivost?

Plodková by nebyla první ani poslední, kdo by si zvolil kariéru místo úplné rodiny. A možná právě to je příčinou toho, že si ji Žilka nechce vzít, zvlášť pokud by se chtěl tatínkem stát. Má tak jejich vztah vůbec cenu?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden