S princem se dá žít, až když zestárne

Zkrotila ho až čtvrtá žena Monika. Zamlada řádil jako neřízená střela, teď už je na to unavený. Stal se konečně vzorným manželem.

Tatínek Pavla byl vyučený krejčí, ve volném čase houslista, dědeček působil v dechové kapele. Pavel se učil na klavír a na trubku, jeho sestra na flétnu a po večerech muzicírovali. Tatínek byl pedant, vypracovával pro děti časové rozvrhy a tvrdě prosazoval, aby se dodržovaly.

Dnes herec přiznává, že se občas přistihne, že dělá navlas to, co u otce nesnášel. Každopádně připouští, že ho táta naučil disciplíně. Jenže otec z něj nechtěl mít umělce, přál si, aby byl syn zajištěný, jeho snem bylo vidět Pavla v uniformě výpravčího.

Zákaz natáčení

Snad by se to bývalo podařilo a synek by se místo princem stal příslušníkem modré armády, jenomže v domě, kde rodina bydlela, bylo divadlo. „Jako malí jsme tam chodili šmejdit, i když se nehrálo, ta atmosféra měla pro nás veliké kouzlo.

Taky jsme se tajně koukali na jeviště okénky z provaziště – to jsme viděli hercům jen shora hlavy,“ vzpomíná představitel princů. Nedalo mu to, po

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře