Moje šťastná hvězda
S přítelem je okradli
S přítelem je okradli

Před pár dny se hvězda pořadu Showtime stala svědkem loupežného přepadení. Tentokrát byla ale obětí ona sama. Respektive její přítel, ruský podnikatel Ivan Hecko (37).

S přítelem celou situaci moc nedomysleli

Eva Perkausová (26) popsala, jak celé drama za bílého dne probíhalo. Zatímco byla moderátorka s partnerem na obědě, někdo se jim drze vloupal do jejich luxusního vozu.

Tam měli pachatelé odcizit dvoje značkové brýle a Heckovu peněženku i s doklady. Celkově si výtržníci měli odnést věci v hodnotě zhruba dvacet tisíc korun.

Peněženku pak, pochopitelně už bez finančního obnosu, našli policisté o několik desítek metrů dál. Jak je ale možné, že nechali tak důležité věci v autě?

Každý přece ví, že cennosti se ve voze nikdy nenechávají, byť se jde jenom na pár minut někam pryč. Možná by se oba měli trošku víc držet při zemi a nemyslet si o sobě, že se jim nic špatného nemůže stát, když po finanční stránce nemusejí nic neřešit.

Snad si to příště vezmou k srdci a nic podobného už se jim nestane. Mohli by totiž klidně přijít i o mnohem víc.

Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz