S prvním mužem získala Tina Turner jméno a slávu, ale štěstí teprve s tím druhým!

První manžel Tinu bil tak často, že si musela nechat udělat plastiku nosu!

Nejslavnější rocková zpěvačka všech dob Tina Turner (80) vstoupila do druhého manželství s německým hudebním producentem Erwinem Bachem (64) až po čtvrt století vztahu.

Své životní začátky neměla Tina Turner rozhodně snadné. Tedy vlastně spíš Anna Mae Bullock, jak se dívka, v jejíž žilách proudila i indiánská krev, jmenovala.

Narodila v roce 1939 a když Spojené státy vstoupily do války, otec s matkou se odstěhovali kvůli práci ve zbrojařském průmyslu a Annu i její starší sestru nechali u prarodičů. Tátu a mámu tak budoucí rocková hvězda viděla znovu až po skončení války.

Ani pak to ale nebylo snadné. Matka od rodiny utekla, otec se znovu oženil a obě dívky znovu skončily u dědečka a babičky. Anna tak trpěla syndromem nechtěného dítěte. V jedné knize později vzpomínala, že se od matky dozvěděla, jak se jí chtěla zbavit hned, jak zjistila, že je podruhé těhotná.

Musela se starat o čtyři syny!

Za jméno, které jí proslavilo i za cestu ke slávě vděčila Tina Turner svému prvnímu manželovi. Prožila s ním ale zároveň i spoustu ošklivých věcí. Seznámili se v nočním klubu, kde Ike Turner

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře