Můj čas na kafíčko

S tragickou smrtí syna se Paul Newman vyrovnal natočením filmu!

Můj čas na kafíčko

Vynikající herec prožil obrovské osobní neštěstí.

Patřil k nejlepším hollywoodským hercům vůbec. Paul Newman (†83) byl sympaťákem nejen na plátnech kin, ale také v soukromém životě.

Své předky měl Paul Newman (†83) v Evropě. Otec pocházel z Polska, matka ze Slovenska. O herectví se začal zajímat hned, jak chodil do školy. Když začala druhá světová válka, moc toužil stát se letcem.

Během lékařské prohlídky se ale přišlo na jeden handicap: Paul byl totiž barvoslepý. Válečným pilotem se tedy stát nemohl. Později mu ale vada zraku nijak nebránila v tom, aby se stal úspěšným automobilovým závodníkem.

Lásce nešlo odolat

Příliš mnoho nescházelo a o Paulu Newmanovi jako o herci by nikdo nikdy neslyšel. Za války se na palubu bitevního letadla nakonec dostal, ale ve funkci radisty a střelce. Jednoho dne část

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden