S Vánočním receptářem prožijete pohádkové svátky!

Hledáte inspiraci pro přípravu svátečních pochoutek? Vánoční receptář plný chutí je vaší pravou rukou nejen při přípravě dokonalého štědrovečerního menu.

Pro mnohé z nás patří Vánoce mezi nejoblíbenější a nejradostnější období celého roku. Na svátky plné dobrého jídla, dárků a přítomnosti svých nejbližších se těší úplně každý. Všichni se na ně připravujeme už od podzimu, poohlížíme se po dárcích pro své blízké a těšíme se, jak si Štědrý večer užijeme v rodinném kruhu se spoustou dobrého jídla, pití a dárků.


Chybí vám inspirace na vánoční pokrmy? Chcete vyzkoušet letos nové recepty?


Ve speciálním vydání časopisu Můj čas na kafíčko nazvaném Vánoční receptář plný chutí najdete spoustu receptů na obměnu klasického kapra i bramborového salátu, stejně jako nové nápady na obalované řízky, nadívané krůty, rolády nebo pečínky.


Nechybí ani recepty na báječné sladké moučníky nebo vánoční sladké i slané specialitky ze světových kuchyní. Poradíme vám také, jak upéct poctivou máslovou vánočku a nechybí ani recepty na nejoblíbenější vánoční cukroví. A ti, kterým je věčně zima, jistě ocení tipy na horké nápoje pro zahřátí.


S naším Vánočním receptářem si jistě užijete svátky plné chutí, lásky a radosti se svými nejbližšími.


Titul objednávejte ZDE

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden