Sabina Laurinová: Ani vteřinu pro sebe

Bez partnera a se dvěma dcerami. Sabina Laurinová (45) se jen těžce protlouká životem. Nad vodou ji drží její nejbližší. Svěřila se, že jejím velkým štěstím jsou rodiče, kteří jí i dívenkám dávají plno lásky a energie.

Ale i když dědeček a babička milují vnoučátka celým srdcem, mají už svůj věk a výchova dvou blonďatých andílků je zmáhá. Obzvlášť pro Sabinina tatínka, slavného režiséra Františka Laurina (82), který už má svoje léta, to musí být vyčerpávající.

Mladší vnučka Maja (8) má napůl dětské a napůl už dívčí starosti, starší Valentýna (15) dospěla do kritického pubertálního věku. A jejich půvabná maminka Sabina se musí pěkně otáčet, aby malé slečny uživila.

Není divu, že je extrémně vytížená. Nejvíc seriálem Modrý kód, je to totiž jedno z nejnáročnějších natáčení, kterého se kdy účastnila. S výjimkou prázdnin tvrdě pracuje téměř denně. Role matky samoživitelky rozhodně není jednoduchá.

Herečka cítí obrovskou zodpovědnost. Potřebuje mít jistotu, že se o děti dokáže postarat, že je všechno v pořádku. Jenomže není, to si řekněme na rovinu. Babička s dědečkem dívenkám tatínka prostě nenahradí.

Neměla by se půvabná Sabina konečně začít znovu rozhlížet po muži, který by jí byl oporou?   .

reklama
reklama