Sabina Laurinová: Zamilovala se do zajíčka

Dalo by se čekat, že Sabině Laurinové (45), jakožto jedné z nejznámějších a nejsličnějších hereček budou muži ležet u nohou bez rozdílu věku. Ale není tomu tak. Na venek herečka působí jako světice. Od doby, co se rozešla se zubařem Karlem Kameníkem, žádného dalšího muže ve svém životě oficiálně nepřiznala.

Informace, které teď unikly, ale napovídají, že Laurinová v milostném životě rozhodně nezahálí. Šušká se, že Sabina se měla zamilovat do svého osobního fitness trenéra. Jde o velmi pohledného, o řádku let mladšího Lukáše Bodečka (28), který je bývalým profesionálním fotbalistou.

Hrál třeba za Viktorku Žižkov. Právě do něho se Sabina prý zakoukala a sportovce chtěla lapit do svých sítí. "Myslela si na něj. Pořád o něm mluví a neustále mu psala. Jakoby omládla," prozradila kolegyně herečky z divadla.

Jenomže ten ji odmítá! "Ten trenér ji bere jako práci, nikdy jí žádný vztah nesliboval. Z jeho odmítnutí byla dost špatná," pokračuje informátorka. Herečce tak zůstaly jen oči pro pláč. Navíc prý žárlí i na další jeho svěřenkyni, kterou krasavec trénuje, reportérku Primy Danielu Révai.

Ani tu ale prý Lukáš nechce. Jak je vidět, ani sláva někdy nestačí. .

reklama
reklama

Komentáře