Můj čas na kafíčko

Sagvan Tofi raději každé přítelkyni říkal předem, že není věrný!

Můj čas na kafíčko

Nejslavnější čeští svůdníci – 10.díl:

Na každého jednou dojde a dnes žije usedlým životem i věčný rebel Sagvan Tofi (55). Během svého života si ale rozhodně neodpíral přízeň žen a dívek!

Narodil se sice v Praze, ale své rané dětství prožil Sagvan Tofi (55) v Iráku, odkud pocházel jeho otec. Po něm má i svůj exotický vzhled a napůl kurdský původ. Sagvanova maminka, Češka, se po čase s jeho otcem rozvedla a jejím novým partnerem se stal známý kriminalista Miloslav Dočekal (+74).

Herectví bylo řešením

V době dospívání byl Sagvan takový buřič, že přidělával vrásky na čele i svému otčímovi. Ten sice v oné době šéfoval kriminálce, ale když chodil žehlit Sagvanovy průšvihy do školy, tak se prý před učitelkami dost třásl.

Právě jemu ale nakonec jeho nevlastní syn vděčí za svoji slávu. Když se řešila otázka, co se temperamentním a hyperaktivním mladíkem dělat, padl jako návrh herectví. V tomhle směru mohl být Miloslav Dočekal nápomocný: kamarádil totiž s Jiřím Kodetem (+67).

Ten mu doporučil, aby Sagvana vzal k jeho matce, Jiřině Steimarové (+91). Ukázalo se, že nezkrotný mladík má skutečný talent a tak nastoupil na konzervatoř. Ještě během studia přišla první velká role, která udělala hvězdu jak ze Sagvana, tak z jeho filmového parťáka Lukáše Vaculíka (58).

Jednalo se o film Vítr v kapse.  Dodnes má na něj herec krásné vzpomínky, a to nejen kvůli samotnému natáčení. Seznámil se totiž tehdy s jednou mladou dívkou z Plzně. Chodil za ní tajně, místo toho, aby se ve volném čase věnoval zameškanému studiu. Prožil s ní i svoje první milování.

Zbývá vám 65% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden