Salma Hayek: Znemožnila Trumpa před celým světem!

Herečka vrací úder čerstvému prezidentovi USA

Stále více žen se ozývá s obviněním, že čelily od DONALADA TRUMPA (70) sexuálnímu obtěžování. Přidala se k nim i hvězda SALMA HAYEK (50).

Ať už to byly nechutné výroky z 11 let starého záznamu, který nedávno unikl na veřejnost, nebo stále vzrůstající počet žen, které měl v minulosti Trump obtěžovat, mexická herečka si dodala odvahy a rozhodla se, že už dále nebude mlčet. V jednom rozhlasovém pořadu si proto pustila pusu na špacír a svěřila se, jak před lety dala úspěšnému byznysmenovi košem. Trump prý na ni vymámil telefonní číslo od jejího tehdejšího přítele a sebevědomě mexické krásce nabídl, aby s ním šla na večeři. Salma však o 20 let staršího podnikatele rázně odmítla. Když se Trump nenechal odbýt, vzkázala mu, že by si s ním nevyšla, ani kdyby byla sama a opuštěná, nebo kdyby on byl posledním mužem na celé planetě. Jak se dalo očekávat, Trump si takovou studenou sprchu nenechal líbit. Rozhodl se, že Salmě trochu srazí hřebínek a dá jí pořádně za vyučenou.

Utahoval si z její výšky

Nedlouho nato pak prý vyšel článek v bulvárním deníku National Enquirer, který citoval Trumpovy výroky na adresu herečky. Donald prohlásil, že by s Hayek stejně nikam nešel, protože je příliš malá. Ťal samozřejmě do živého, protože herečka měří pouhých 157 centimetrů. Americký miliardář pak prý Salmu znovu oslovil a předstíral, že je překvapený, co se o nich píše. Řekl jí prý, že ho to mrzí. Hayek je ale přesvědčená, že magnát si článek objednal, aby měl další důvod ke kontaktu a aby ji přiměl ke schůzce. Trump, jehož ložnicí už prošla pěkná řádka krásných žen, je svými milostnými aférkami proslulý. A také nevěrami. O tom by něco mohla vyprávět i jeho exmanželka IVANA (67), která mu četné zálety tolerovala 15 let. Slavný magnát sice není svatý, ale mnohým nyní vrtá hlavou, proč Hayek s příhodou vyšla na veřejnost až během prezidentských voleb. Chtěla snad snížit jeho šance na vítězství? Pokud ano, minulo se to účinkem.

Aktuální hlava Ameriky si pěkně zavařila svými sexistickými výroky o ženách.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden