Sám si zvolil konečné řešení

Tmu před domem na rozhraní pražských Vinohrad a Žižkova prořezávalo modré světlo majáčků. Za chvíli už všichni věděli, že tady před chvílí spáchal sebevraždu skvělý herec a bývalý ministr Martin Štěpánek.

Syn legendy českého herectví Zdeňka Štěpánka a bratr herců Jany a Petra Štěpánkových neměl nikdy osudové cestičky umetené do hladka. Odjakživa na nich sem tam zakopl o pořádný šutr.

Brzy se dostal do Národního

Zpočátku to vypadalo, že bude pokračovat ve šlépějích svého táty, uznávaného hereckého mistra. Už jeho filmový debut stál za to. Minimálně proto, že pod snímkem Obžalovaný byla podepsaná

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden