Samantha Fox - Bujné poprsí si pojistila

Její pikantní polonahé fotografie se prodávaly v Československu na poutích. Vyvinutá blondýnka byla hvězdou osmdesátých let.

Ač je tomu těžké uvěřit, britská modelka a zpěvačka Samantha Fox pochází z hluboce věřící rodiny, která se jí i jejím třem sourozencům pokoušela vštípit přísnou křesťanskou výchovu, založenou v první řadě na víře v Boha a na mravnosti.

Předkové obchodovali na tržišti pod Big Benem s ovocem, zeleninou, ale i textilní galanterií. Žili skromně. Jenomže malá Samantha cítila potřebu se předvádět, jak se říká, šili s ní všichni čerti. Na jevištích se producírovala již od tří let, tehdy si rodiče naivně mysleli, že se jedná o neškodnou dětskou zálibu a že ji to přejde.

Jediné implantáty

Když viděli, jak ji to naplňuje a baví, neodvážili se jí v hraní bránit a umožnili jí navštěvovat divadelní školy. Její matka byla těžkou prací na tržišti tak unavená, že si předsevzala, že dceru takového osudu uchrání, což hrálo ctižádostivé blondýnce do karet. Rodina ovšem netušila, že Samantha

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden