Samotářský život jí vyhovuje. Najde odvahu se znovu zamilovat?

Zamilovala se vždy na první pohled. A jak to dopadlo! Dnes touží po spřízněné duši.

Je krásná a inteligentní, a hlavně silná. Rakovina prsu ji před lety naučila nevzdávat se. Přesto herečka Michaela Kuklová (55) ze seriálu Eliška a Damián nemůže roky najít toho pravého. A jak dnes přiznává, už si na samotu zvykla až příliš. Otevře ještě někomu své srdce?

Oblíbená herečka Michaela Kuklová (55), která momentálně hraje v novém primáckém seriálu Eliška a Damián, má na kontě řadu úspěšných rolí. Pohádkovou Jasněnku či Markýtku už jí sice nikdo neodpáře, ale zazářila například i v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo v Rodinných vztazích.

Ty její se ale moc nevyvedly. Možná je teď právě proto už delší dobu sama. „Nejspíš už jsem příliš zvyklá na svůj klid a samotářský život. Vyhovuje mi. Čím déle jsem sama, tím

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden