Samozahřívací masky nyní letí

Tipy, které stojí za to vyzkoušet

Vyzkoušeli jste už samozahřívací masky? Pokud ne, tak si nenechte tuto novinku ujít. Jestli si myslíte, že jsou jen na obličej, tak jste na omylu.

Samozahřívací masky na vlasy i obličej si oblíbily ženy v mnoha zemích po celém světě. Nejlepší jsou ty, jejichž výrobci si zakládají na využívání přírodních ingrediencí. Nechte se i vy hýčkat tímto novým trendem, který neškodí přírodě.

Obličejové masky

Samozahřívací obličejové masky otevírají póry, odstraňují nečistoty a pleť dokonale dokážou vyčistit do hloubky. Tato revoluční novinka odstraňuje přebytečný maz a zanechává pleť příjemně vláčnou. Maska se nanáší velice snadno, a to jen konečky prstů na celý obličej a krk. Následovat musí zhruba desetiminutová relaxace, aby výsledek splnil očekávání. Před jejím sejmutím se doporučuje ještě jednou obličej promasírovat a až teprve poté omýt teplou vodou. Nikdy nevysušujte třením, ale nechte oschnout. Dosušit můžete jen pouhým lehkým poklepáváním. Masku stačí používat jedenkrát týdně.

Pravidla správného užití

Ještě než masku začnete nanášet, otestujte, zda některá její složka nevyvolá u vás alergickou reakci. Naneste malé množství masky na vnitřní stranu paže a nechte působit podle návodu.
Základní složkou bývá extrakt z kaolinu, sopečný jíl nebo jíl ze Středozemního moře a bylinné složky, například výtažky z pupalky, vanilky, jasmínu, ženšenu. Velmi častým přídavkem je také karamel. Opatrnosti není nikdy nazbyt, obzvlášť při aplikaci okolo očí, tento kontakt může vyvolat slzení. Nepříjemné pálení může vyvolat i na rtech.

Maska na suché vlasy

Samozahřívací maska na suché vlasy má především regenerační účinky, a navíc dodává vlasům lesk, hebkost i žádoucí objem. Její aplikace je velmi snadná, nanáší se na vlhké vlasy, rovnoměrně od kořínků po jejich konce. Jednou z hlavních složek je nezbytný kreatin a pečující polymery, které pomáhají posílit vlasy a zabraňují třepení konečků. Některé jsou navíc obohacené o extrakt z hedvábí či bambuckého másla, jež dodávají vlasům optimální hydrataci, ale i velice příjemnou vůni. Účinek nastupuje zhruba do 30 sekund.

Nanášení masky je velmi snadné

Kúra pro silné vlasy

Vyživovat musíte i silné vlasy. I v tomto případě můžete sáhnout po samozahřívací intenzivní hydratační vlasová kúře, která obsahuje komplex látek z bambuckého másla. Můžete si být jistí, že pronikne hluboko do struktury vlasů. Budou pak hladké, jemné, nebude jim chybět pružnost, a navíc se budou snadno rozčesávat. K intenzivnímu ošetření vlasů dochází díky teplu vznikajícímu při kontaktu samozahřívací masky s vodou. Veškeré varianty zahřívacích masek, ať na vlasy, či obličej snadno seženete ve všech drogeriích nebo na různých internetových portálech. Jejich ceny jsou celkem příznivé. Zda zvolíte dražší nebo levnější, je tak pouze na vás.


reklama
reklama

Komentáře