Můj kousek štěstí

Samoživitelka hledá stabilitu! U koho?

Začíná možná cítit, že mít mladého fešáka jí zrovna nepřináší stoprocentní jistotu.

Prý prožívá muka a může za ně láska. Váhá, zda se vdát. Proč by měla věřit, že zrovna současný muž je připraven po jejím boku vydržet? Vždyť i její bývalí partneři se zdáli jako dokonalé partie, a kde je jim konec...

Na cáry roztrhané srdce se dává dohromady těžko. Není to ještě tak dlouho od doby, kdy trpěla zradou a bolestí. Moderátorka Lucie Borhyová (45) se podle mnohých s posledním rozchodem neypořádávala snadno.

S Michalem Hrdličkou (34) byli zasnoubeni, měli dceru a plánovali svatbu. On ji ale prý podváděl, a v roce 2015 přišel rozchod. Teď je s právníkem Michalem Smečkou (35) a pomalu se mluví o svatbě.

Tady je ale kámen úrazu. Hvězda Novy má mít strach, že se zase spálí a opět z toho budou potoky slz. Říká se, že když je nejhůř, náladu jí zvednou jedině její dvě děti. Dceru má s Hrdličkou, syna má s Nikem Papadakisem (47).

A právě řecký podnikatel k ní má podle mnoha spekulací v poslední době celkem blízko. Dokonce i fyzicky, bydlí totiž jen kousek od ní. Lucii Borhyové dělá jistě dobře, že o ni někdo usiluje, což jí ale do života vnáší zároveň poněkud zmatek.

Přeje si být se Smečkou, ale začalo se mluvit o tom, že v jejich vztah ztrácí víru. Moderátorka váhá a možná i odmítá jeho žádosti o ruku. Blondýnka si nedávno užívala dovolenou na jihu Španělska bez svého partnera!

Možná si potřebovala utřídit myšlenky, kam dál. A co se jí asi honí hlavou? Její místo na Nově nemusí být nutně tak stabilní, jak se jeví. Hovoří se o jejím konci, prý by měla uvolnit místo mladším.

Co by se dělo pak, je otázka. Třeba by chtěla odjet někam daleko a zároveň se o někoho opřít. Řecko se pak může zdát ideální.

Objeví se Papadakis a jako rytíř na bílém koni si ji odveze do svého sídla? Už jednou ji okouzlil, klidně by se to mohlo stát znovu. Navíc je spojuje syn.

A co víc, Řek s ní chodil před Hrdličkou – tedy před chlapíkem, který jí podle všeho způsobil největší bolest a trápení. Mimochodem, Papadakis by prý hodně stál o to, aby si ho Borhyová vzala. Konečně by se tak dočkala veselky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden