Sandra Bullock: Žádná svatba už nebude!

Opět se neskutečně zklamala

První manželství herečky SANDRY BULLOCK (52) by se dalo nazvat pětiletou noční můrou. Po delší době se zamilovala. Bylo to ale málo. 

Americká herečka s německými kořeny SANDRA BULLOCK (52) byla vždy svá a nekonvenční. To platilo především o jejích názorech na muže a manželství. Léta dokonce prohlašovala, že svatba není nic pro ni. „Máma mi vždycky říkala: ‚Buď originální! Nebuď závislá na mužích!‘ prozradila jednou Sandra, která ale v roce 2005 přece jen padla do osidel lásky potetovaného moderátora JESSEHO JAMESE (47). Sandra se tak stala nejen manželkou, ale i macechou tří potomků, které už James měl z předchozích vztahů. Manželství nepřežilo, když vyšla na světlo Jesseho nevěra s potetovanou striptérkou. Zvládnout musela sama i nového adoptivního syna LOUISE (6), kterého dostala právě v době, kdy se s Jamesem rozešla. Už tak médii ostře sledovaná herečka trpěla i tím, že je stále bezdětná. „Jak myslíte, že se ti dotyční lidi cítí? Co když třeba nemůžou mít děti?“ durdila se herečka. „Člověk nemusí za každou cenu porodit dítě, aby měl rodinu,“ myslí si zpěvačka a dnes již dvojnásobná adoptivní máma. Svého druhého potomka, dcerku LAILU, adoptovala s posledním partnerem, fotografem BRYANEM RANDELLEM (50), s nímž chtěla začít nový život.

Vyplavala na něj špína
Zdá se však, že Sandra má na muže opravdový pech. Podle všeho i tentokrát šlápla vedle, naštěstí to ale zjistila ještě předtím, než se stihla vdát. Herečka už byla v plném proudu plánování pohádkové svatby, která měla proběhnout na malém zámku v Německu, a nesmírně se těšila, až si zase oblékne dlouhé bílé šaty. Jakým překvapením proto byla zpráva, že všechny přípravy najednou zastavila a odložila svatbu na neurčito! Důvod? Na jejího pohledného snoubence totiž vyplavala pěkná špína. Vykutálený Randell měl vážné problémy s drogami, a dokonce skončil ve vězení za řízení pod vlivem alkoholu. Sandra má slabost pro zlobivé kluky, příště už si ale dalšího manžela jistě dobře rozmyslí. Pokud nakonec nezůstane raději sama.

Vykutálený fotograf měl problémy s drogami.

reklama
reklama