Sandra Nováková: Ani partner a dítě ji neumějí zkrotit

Herečka Sandra Nováková (36) dávala jako mladá mamince pořádně zabrat. Sama o sobě říká, že byla spratek, protože byla nejmladší ze čtyř sourozenců. V pubertě se to však zhoršilo natolik, že a syna měla jejích naplno zrovna a o ji maminka dokonce několikrát nechala bydlet jinde, protože už nevěděla, co s ní dál.

„Když už to se mnou dál nešlo, zmlátila mě a vyhodila z bytu,“ vzpomíná dnes Nováková, se kterou maminka dokonce docházela k psychologovi. Mnoho lidí o této její rebelské minulosti neví, protože dnes je Sandra hrdou maminkou a ze všech sil se snaží být tou nejlepší matkou i ženou. Nezasteskne se jí ale občas po jejím divokém nezávislém životě? Podle jejích přátel ano.

Má na ni vliv její role?

V seriálu Modrý kód hraje pořádnou mrchu a celkem dost jí to jde. Režiséři v ní nejspíš rebelku viděli už od začátku, a proto měla roli potvory ihned jistou. Jako herečka je spokojená, ale konkrétně tato role jí vyvolává vzpomínky na divoké mládí, což pro ni není nejlepší. Už pár let je ve vztahu s režisérem Vojtěchem Moravcem (31) a mají spolu vytouženého syna Mikuláše (3). Rodina by měla pro herečku být na prvním místě a také to tak podle jejích slov je. Nováková se naplno věnuje práci, a když zrovna ne, tak pečuje o syna a o domácnost.

Pro ženu, která si v minulosti užívala život plnými doušky, je to však pořádná změna. Není divu, že Novákové chybí trocha té svobody, na kterou byla zvyklá. Na druhou stranu, když je potřeba, dokáže si to zařídit. Párkrát byla po natáčení spatřena s některým ze svých kolegů na skleničce, a když už si sežene hlídání a zajde na večírek, vrací se v ranních hodinách.

Konečně se pak cítí odvázaně jako kdysi, když ještě neměla rodinu. Jejímu partnerovi se to pochopitelně nelíbí, ale Sandra si z jeho žárlivých scén nedělá těžkou hlavu. Možná je to i důvodem, proč ji ještě nepožádal o ruku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden