Sandra Nováková: Drsné vztahy v rodině!

V mládí byla samý průšvih. Mohla se změnit?

První, co o sobě a dětství herečka Sandra Nováková (35) řekne, je „Byla jsem hroznej spratek!“. Byla nejmladší ze čtyř dětí a bratři ani rodiče se s ní rozhodně nepárali. Do života od nich dostala obrovskou školu.

Sandra Nováková (35) dodnes obdivuje svojí mámu, že se z ní v dětství nezbláznila. „Když už to se mnou dál nešlo, zmlátila mě a vyhodila z bytu.“ Herečka přiznává, že zaslouženě. Místo do školy chodila na párty a školu prospala.

Konečně kompletní rodina. Vydrží jim?

Domů se místo v pátek vracela až v neděli. Zoufalá matka se snažila zachránit, co se dalo a vozila dceru i k psychiatrovi. Bez výsledku. Zadlužený přítel Co začalo v dětství, jakoby mělo pokračovat v dospělosti.

novakova_pritel_vojtech_moravec_anf

Sandra neměla štěstí při výběru partnera. Zvolila si v té době do milionů těžce zadluženého producenta Jana Nejedlého (46). Po pětiletém marném čekání na svatbu se s ním rozešla. A protože i smůly má člověk v životě jen odměřený kus, Sandra si jí tímto asi vybrala.

Mikulášek se mamince povedl.

Svého dalšího partnera, režiséra Vojtěcha Moravce(30), si sice nevzala, ale v roce 2015 se jim narodil vytoužený syn Mikuláš(2). Konečně se vše zlomilo a začalo být lépe. Ale zůstane to tak napořád? Je z toho venku? Poslední dobou ji vídáme v seriálu Modrý kód jako doktorku Sašu Růžičkovou.

Sandra jako doktorka v seriálu Modrý kód.

A role protivné protekční mrchy jí jde velice dobře. Vžila se tak dobře do své role, nebo jí jde v podstatě sama, protože jí připomíná její divoká pubertální léta? A pokud ano, nemůže se stát, že by se její tehdejší rebelské období vrátilo se vší parádou a ona tím ohrozila svou novou rodinu?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden