Sandru Bullock léta pronásledoval úchylný násilník!

Měla slabost pro ostré hochy, ale vše má své meze!

Herečka Sandra Bullock (54) to neměla s muži snadné. S partnery se rozcházela, manželství jí nevydrželo a navíc jí brutálně lezl do soukromí fanatický fanoušek!

Celým jménem se hollywoodská hvězda jmenuje Sandra Annette Bullock (54). S rodiči to měla kapku složitější, otec byl americký učitel zpěvu a matka německá operní pěvkyně. Se sestrou tak nejprve přebývaly střídavě v USA a v Německu.

Má řidičák na autobus!

Už jako malou to Sandru táhlo k tomu, aby se předváděla. Chodila do baletu, účinkovala v maminčině pěveckém sboru. Na střední škole byla roztleskávačkou. Když odmaturovala, šla

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden