Šárka Ullrichová: Dočkala se prince?!

Září štěstím, které by si už opravdu zasloužila. Hvězda seriálu Ulice čeká na svého prince na bílém koni už tolik let! Je hezká, sympatická a úspěšná, ale stále nemůže ten začarovaný kruh protrhnout.

Už na toto ožehavé téma raději ani nechtěla mluvit. O to větší je nejspíš její současné okouzlení, když tajemství prozradila na sociální síti. "Ano, mám přítele, jsem šťastná a zamilovaná," potvrdila vzápětí novinářům.

Nic dalšího neuvedla, nejspíš se bojí, aby to nezakřikla či aby tajemného přítele nenadálou popularitou nevyděsila. Štíhlá tmavovláska se už celé roky vůbec netají tím, že by si přála partnera a děti. Místo toho má za sebou pohnutou minulost.

Peklem drogové závislosti si prošla nejen v seriálu Ulice, ale i v životě. Před jedenácti lety strávila čtrnáct týdnů v Červeném Dvoře, kde se léčila ze závislosti na alkoholu a drogách. Nejdřív propadla anorexii, pak bulimii, poté začala koketovat s alkoholem, pervitinem a kokainem.

Ač křehká, ve skutečnosti je to silná žena. Zvládla se vrátit do normálního života. Doufejme, že se jí její dojemný sen o rodinném životě konečně vyplní. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama