Můj kousek štěstí

Šárka Ullrichová: Pekelný rozchod!

Herečka Šárka Ullrichová (44) se opět musí zvedat ze dna. S přítelem, od kterého si slibovala vytouženého potomka, se ve zlém rozešla. Pekařce ze seriálu Ulice se lepí smůla na paty. Herečka měla jedno velké přání – mít milujícího muže a děti, kterým by mohla dávat lásku.

Nic z toho se jí ale nedaří. "Mám to u čápa objednáno, ale to jsou hrozně vzácní ptáci. Tak uvidíme," říkala ještě před pár lety. Do poslední chvíle doufala, že se jí podaří s jejím přítelem otěhotnět.

Jenomže nakonec přišla o poslední naděje! Nyní se totiž Ulllrichová svěřila, že se její vztah rozpadnul. Došlo jí prý, že v něm byla nešťastná. Dramatický byl prý ale i samotný rozchod. „Je to konečně za mnou, byla to procházka peklem, když si to teď zpětně uvědomuju.

Až moc se mě snažil řídit a chtěl, aby bylo vše podle něj, a já se podřizovala. Lepší být sama než s někým, kdo vás dusí,“ řekla s úlevou. Takových rozchodů přitom Ullrichová prožila už více. Všichni partneři ji buďto využívali nebo ji omezovali.

Kde se stala chyba? Proč si herečka vybírá samé padouchy? Ani v minulosti nebyl její život růžový, když bojovala s drogovou závislostí. Kdy se konečně na seriálovou hvězdu usměje štěstí? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden