Můj kousek štěstí

Saša Rašilov - Proč utekl Vandě?

Můj kousek štěstí

Lev salonů, nebo plachý tichošlápek? S určitostí víme jediné: těžko najdete vzornějšího tátu, než je on. Potvrdil to třikrát a ještě pokračuje.

Pochází ze známé umělecké rodiny, je to syn kameramana Saši Rašilova (†64), dědečkem byl Saša Rašilov starší (†63), slavný prvorepublikový herec, klaun a komik. Mladší bratr Václav Rašilov (44) je rovněž hercem. Zbraslav, poetické a klidné místo na kraji velkoměsta, miluje Saša Rašilov od dětství, dědeček tu koupil rodinný dům. „K herectví jsem byl veden odmalička, takže mě nic jiného než divadlo nezajímalo,“ vzpomíná idol žen. „Ale přiznávám, že když už jsem byl hotový herec, začalo mi být trochu líto, že jsem přišel o možnost dělat něco jiného.“ Na slavné příjmení je pyšný, ale bývaly doby, kdy mu dělalo těžkou hlavu.

Z role do role

Na základní škole si připadal tak trochu jako exot, spolužáci se ho vyptávali, jak to chodí v divadle a zejména u filmu. Nebylo mu to právě příjemné. Proto se

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden