Schází se s jinými

V mládí to byla pořádná dračice, ale ona sama o sobě tvrdí, že už to má dávno za sebou. Herečka Eliška Balzerová (70) se netají tím, že v minulosti muže střídala jako ponožky. Prý šla doslova z náruče do náruče a ona i její kamarádky měly z mužů většinou jen legraci.

Balzerová také tvrdí, že přesně proto má se svým manželem tak klidný a harmonický vztah. Po veškeré té divočině, kterou si prošla, byla šťastná, že konečně zakotvila. Její muž pro ni byl prý jakýmsi přístavem a rozhodla se, že u něj zůstane. Její manžel Jan si ale jejími slovy není úplně jistý. Podle něj jeho žena není tak vybouřená, jak o sobě tvrdí.

Proč to má zapotřebí?

Není pochyb o tom, že Eliška měla v minulosti spoustu milenců. Ona sama tvrdí, že už jsou pro ni minulostí, ale nejspíš to nebude úplně pravda.S některými z nich se totiž prý stále schází. Před svým manželem to ze začátku tajila, věděla totiž, že by bylo zle, kdyby se to dozvěděl. Nakonec však Jan údajně Elišku přistihl a ona měla co vysvětlovat.

Nakonec šla s pravdou ven a přiznala, že se se svými bývalými milenci přátelsky schází, a to už nějakou dobu. Jan byl pochopitelně naštvaný a nechápal, proč to měla Eliška zapotřebí. Když pořád tvrdí, jak jiného muže nepotřebuje a nehledá, proč se pořád brodí v minulosti? Podle něj jí její minulost začíná chybět.

Nikdo nechce ustoupit

Balzerová prý svému muži tvrdí, že s žádným milencem nic neměla a že šlo jen o přátelské schůzky. Na druhou stranu je asi jasné, o čem si povídali a že museli probírat, jaké to bylo za starých dobrých časů.

Už jen z té představy se Balzerovi dělalo zle a nechápe, jak mu to jeho žena mohla udělat. Ona se se svými bývalými chce scházet dál, ale on to považuje za nepřijatelné. Že by jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu řešil krizi? Balzer jí prý její tajné vycházky trpět nebude a prý už jí nevěří ani slovo. Zdá se, že si Eliška ničí manželství.

reklama
reklama

Komentáře