Schovává nového chlapa?

Po smrti manžela se Heidi už nebrání další lásce!

Zpěvačka Heidi Janků (59) se dlouho vypořádávala se smrtí svého manžela, kterým byl muzikant Ivo Pavlík (†84). Brzy od jeho smrti uplyne pět let a Heidi nemohla jen tak vymazat z hlavy a srdce někoho, s kým strávila dlouhých 35 let. Jenže je ještě mladá a lásku potřebuje.

Zpěvačka je nyní už ve fázi, kdy by se nebránila jít do nového vztahu, pokud by přeskočila jiskra. Heidi (59) urputně nikoho nehledá, ale novým možnostem je otevřená. Neví sice, zda by si dokázala někoho pustit přímo do domu, ale co přinese čas, se uvidí.

Který šťastlivec si rozbalí tento dáreček?

Neusíná na vavřínech

Zatím si Heidi zpříjemňuje život svépomocí a třeba kytky si kupuje sama nebo je dostává v rámci vystoupení od pořadatelů, což ji těší. V době covidové, kdy možnosti vystupování před publikem nebyly možné, nezanevřela na svůj pracovní a osobní život.

Vydala desku s nově nahranými osvědčenými písničkami, mezi nimi nechybí Když se načančám nebo Dík za tvůj kus ráje. Dále se věnovala rekonstrukci a modernizaci prostorného domu v Uhříněvsi a také začala vyrábět vánoční ozdoby z korálků. Další plány, jak si zpříjemnit obydlí, jsou pro ni jasné, chce omladit zahradu a renovovat bazén. Dělá to jen pro sebe?

Ivo byl její láskou i manažerem. Obojí v něm ztratila.

Stále dokáže být dračice

I s přibývajícím věkem vypadá zpěvačka, která letos oslaví 60. narozeniny, na výbornou. Může si tak dovolit pořádně se odvázat. To ukázala na vystoupení, kdy zvolila zcela průhledné krajkové šaty a její tělo zakrývalo jen body.

Nebojí se ukázat

Pořád si udržuje štíhlou postavu, i když přiznala, že zadarmo to už není a cítí na sobě každý další rok, který přijde. Jí sice všechno, ale snaží se střídmě. Nebojí se dát si klidně i o půl dvanácté v noci něco menšího, nepřehání to však. Přiznala ale, že změny, jak se tělo mění, vidí každé ráno, a dává si na sebe tak větší pozor.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden