Můj kousek štěstí

Schovává pan doktor milenku?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě, herec Radim Fiala, má údajně doma pořádné problémy. Ovšem málokdo skrývá zákulisí své rodiny tak úzkostlivě jako právě představitel doktora Petra Hanáka. „O soukromí zásadně nemluvím, a stejně jsem se o sobě doslechl, že mám dceru,“ řekl Fiala v televizi. „Přitom mám dva syny,“ dodal pobaveně.

Nepít nevydržel

Říká se, že bere rodinný život hodně vážně a snaží se být co nejvzornějším tatínkem, což ho ale vyčerpává. „Vzhledem k tomu, že jsem měl děti až v pozdním věku, jsem na ně víc fixovaný a víc se o ně bojím,“ přiznává. „Možná jsem úzkostný rodič.“ Vnitřní boje, které se v něm neustále odehrávají, si musí charismatický „doktor“ nějak ventilovat. Je o něm známo, že nástup do seriálu nepovažoval za bůhvíjaké terno, ale spíš za jakousi druhou ligu. Na nabídku hrát v Ordinaci kývl až napotřetí. Dnes je nepochybně rád, že má na rozdíl od mnohých zoufalých kolegů práci, ale je to pro něho přesně to pravé? Nic naplat, jeho duše je rozervaná, o čemž svědčí věta: „Zkoušel jsem úplně přestat pít. Bohužel jsem to vydržel jenom tři měsíce.“ Není divu, že herec s manželkou prý v současné době prožívají krizi a nemají tušení, jak z toho ven.

Vztah s kolegyní?

Příčinou by měla být Fialova kolegyně ze seriálu, křehká Jana Holcová (45). Opravdu ti dva spolu něco mají? Skutečně se představitel doktora Hanáka rozhodl bojovat proti svým úporným vnitřním běsům únikem do vztahu s půvabnou kolegyní?

Milostné scény

Blondýnka, která v Ordinaci ztvárňuje doktorku Zitu Drábovou, s Fialou v posteli skutečně skončila, což by mohli potvrdit televizní diváci, protože Janě a Radimovi předepisuje scénář milostné hrátky.  „Nesnáším milostné scény. Není to pro mne nic příjemného a neznám nikoho, komu to příjemné je. Chápu ale, že to ke vztahovému seriálu patří,“ svěřila se herečka Dejvického divadla. Objímat partnera před kamerami je jistě složitý úkol, nicméně někde v naprostém soukromí pod rouškou tmy – tam by to bylo něco jiného. Na druhou stranu, eventuální mimomanželský vztah Fialovy potíže nevyřeší.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden