Schytala kritiku

Proč si Zdeněk Pohlreich (62) smlsnul na herečce Jiřině Bohdalové (88)? Nenechal na ní ani nit suchou, a to hlavně kvůli tomu, že vydělala spoustu peněz na vlastních kuchařkách.

Podle známého šéfkuchaře dnes vaří každá celebrita a nikoho už nezajímá, jaké blafy vaří. Ke všemu měla herečka vlastní pořad, v němž divákům radila, jak a co mají vařit.

Tvrdí, že vařit v televizi by měli jenom ti, kdo to skutečně umějí

Přitom na to prý vůbec nemá právo. Právo radit lidem, jak a co vařit, totiž mají jenom ti, kteří se tím skutečně živí a mají bohaté zkušenosti. Kdyžto Bohdalová vařila tak jedině doma pro své přátele a rodinu.

Dokonce si z herečky vystřelil i v jednom ze svých pořadů. Když se to Bohdalová dozvěděla, měla slzy na krajíčku. Avšak sama uznala, že má právo ji kritizovat, protože nikdy nebyla profesionální kuchařkou ani pekařkou a vždycky vařila jen a pouze z lásky.

Když vaří celebrity, chytá ho rapl

K perfektně připravenému jídlu však láska nestačí. Chce to potřebné znalosti a zkušenosti. Pohlreich ji tak tvrdě vyškolil a je otázka, zda herečka ještě vůbec někdy přijme nějakou nabídku na moderování nebo účinkování v kulinářském pořadu.

reklama
reklama

Komentáře