Schytává drsnou kritiku kvůli slavným rodičům?

Velkou zkouškou prochází Amélie Pokorná (16), dcera herečky Lucie Zedníčkové (51). Jak se varovná s tím, že se na ni někteří dívají skrz prsty?

Probít se mezi složitou konkurencí snaží dcera herečky Lucie Zedníčkové (51) Amelie Pokorná (16). Ačkoli se k většině dosavadních rolí musela probojovat přes castingy, tu v Sestřičkách Modrý kód dostala bez snadněji.

Už si zvykla na přezdívku „malá Zedníčková“.

„Bylo to díky tomu, že mě už zají z Krejzových,“ prozradila Pokorná. Ačkoli by si ale zasloužila obdiv, že už v tak útlém věku pracuje a snaží se prosadit v umělecké branži, bohužel se najdou i tací, kteří ji kritizují. „Viděl jsem první díl a její hraní si na sportovkyni je nejen toporné, ale naprosto směšné,“ nebral si servítky jeden z internetových uživatelů.

Třeba mu ale ještě ukáže, že se pletl, jelikož Amélie neustále pracuje na tom, aby její role biatlonové reprezentantky byla co nejvíc podobná realitě. I tak je ale jasné, že to nebude mít coby herečka snadné.

Neustále budou mít totiž někteří tendenci srovnávat ji se slavnou maminkou a to nikdy nebývá snadné přijmout. A to i přes to, že si Amélie na přívlastek „malá Zedníčková“ už tak trochu zvykla.

reklama
reklama

Komentáře