Se svojí baletkou prožil víc než půlstoletí

Fanouškům vzkázal, že nyní je pouze na něm, aby se k celé věci postavil statečně, a čelil nemoci beze strachu.

Skvělý Václav Postránecký (†75) se natrvalo zapsal do srdcí filmových i divadelních fanoušků. A to byl přitom v začátcích své kariéry velmi drobný a vážil sotva čtyřicet pět kilo. On sám ale říkal, že byl tehdy nekrásnější a nejšikovnější.

Na samém počátku září jsme si připomněli nedožité osmdesáté narozeniny báječného herce a výjimečného člověka Václava Postráneckého (†75). Skromného a laskavého muže, který se dokázal vypracovat v mistra svého oboru.

Doma bylo trochu těsno

Václav Postránecký se narodil 8. září 1943 do velice skromných poměrů. Doma jich žilo pět ve dvou malých místnostech, a tak není divu, že se Václavovi brzy zdálo, že je tam tak nějak těsno. Možná i proto začal brzy pokukovat po

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden