Se ztrátou muže se nemůže vyrovnat

Ve své době bývala Jana Hlaváčová (81) vyhledávanou herečkou, jenže se pak se něco pokazilo a její život nabral špatný směr. V posledních letech spíš než radost prožívá smutek a bolest. Trápí ji vážné zdravotní problémy a pocity naprosté beznaděje.

A přesto, že se říká, že naděje umírá poslední, v jejím případě tomu tak není. Bývalá herecká hvězda totiž příliš dobré vyhlídky nemá. Navíc od chvíle, kdy jí zemřel milovaný manžel Luděk Munzar (†85), dny spíš přežívá.

Držel ji nad vodou Špatný zdravotní stav a psychické problémy přiměly herečku stáhnout se do ústraní. Velkou oporou jí tehdy byla rodina, zejména pak vždy oddaný manžel. Držel ji na dvou a pomáhal jí zvládnout těžké období.

Když ale letos v lednu zemřel, svět Hlaváčové najednou jakoby potemněl, přestalo ji prý bavit žít a začala se utápět ve smutku. Podle blízkých přestala dokonce úplně vycházet z modřanské vily a neustále vzpomíná na zesnulého muže.

Rezignovala na život Ačkoli se dcera herečky, Bára Munzarová (47), snaží spolu s manželem Martinem Trnavským (49), maminku rozptýlit, nedaří se jí to. Hlaváčová prý rezignovala téměř na všechno. Odmítla dokonce slavit nedávné narozeniny a nechtěla přijímat ani gratulace. „Já nic neslavím a je k tomu mnoho důvodu,“ přiznala herečka.

reklama
reklama