Sean Connery - Leštil rakve a pak se staj Jamesem Bondem

Jako mladík stál nahý modelem budoucím sochařům a sochařkám. Jako kulturista skončil třetí v soutěži Mr. Universe. Jako herec se stal nejcharismatičtějším Jamesem Bondem v historii.

Sean Connery je legenda. Jedno je jasné. Jako vzor pro dětičky statný Connery rozhodně sloužit nemůže. Ze školy totiž odešel už ve třinácti letech. Po několik dalších let se syn řidiče kamionu a uklízečky protloukal, jak se dalo. S pomocí rodičů nemohl počítat. Sami žili ze dne na den.

Krůček ke slávě a přízni žen

A tak mladý Connery posiloval svaly u Britského královského námořnictva, rozdával ručníky v lázeňském domě, rozvážel mléko, jezdil na bagru, pracoval v tiskárně.

Také si udělal kurz na leštění nábytku, aby se vzápětí nechal v jednom z pohřebních ústavů zaměstnat jako specialista na leštění rakví. Stále častěji ho však napadalo, že by mohl využít svého dobře stavěného těla.

Na známé umělecké škole Edinburgh College of Art své modely velmi dobře platili, a tak tam Sean rád pózoval v rouše Adamově, případně v

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden